12-letni Kuba musi walczyć o każdy oddech

26.01.2021   Autor: Redakcja
565---33
12-letni Kuba z Piły cierpi na mukowiscydozę. To choroba genetyczna wyniszczająca głównie układ oddechowy. Chłopiec ma też zaburzoną pracę wątroby i trzustki.  

- O niczym tak bardzo nie marzę, jak o tym, by moje dziecko było zdrowe. Chciałabym, by jego dzieciństwo było beztroską przygodą, wiecznym uśmiechem i radością. Zamiast tego mamy codzienną walkę o oddech i stres, skąd wziąć pieniądze na dalsze leczenie Kuby... - napisała mama Kuby Justyna Szprejda. 

Od momentu pojawienia się diagnozy mama Kuby zrezygnowała z pracy, bo syn wymaga całodobowej opieki. Teraz jego mama w zbiórce publicznej prosi o wsparcie finansowe jego rocznego leczenia oraz zakupu urządzenia do drenażu autogenicznego. 
ABY WESPRZEĆ KUBĘ W WALCE O ZDROWIE WYSTARCZY KLIKNĄĆ TU 

- Nasze życie to codzienne inhalacje, drenaże, pobyty w szpitalach, garści leków i strach o to, co przyniesie kolejny dzień. Strach o każdy kolejny oddech... Sprzęt i leki, które są niezbędne, by Kuba mógł żyć, pochłaniają ogromne pieniądze, dlatego proszę, pomóż mi sprawić, by choroba jeszcze przez długie lata nie była w stanie pokonać mojego dziecka - prosi mama Kuby. 

fot. archiwum prywatne 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group