Asta Video Fest

Rakieta Radwańskiej na licytacji dla Nikodema Nitka

06.01.2021   Autor: Redakcja
296---52
Nikodem Nitek potrzebuje pomocy. Nastolatek po upadku zapadł w śpiączkę. Rodzina zbiera pieniądze na jego rehabilitację i dalsze leczenie. Organizowane są zbiórki i licytacje. Na jedną z nich swoją tenisową rakietę z autografem przekazała Agnieszka Radwańska. 

- Do pomocy dla Nikodema dołączyła Agnieszka Radwańska top tenisistka, która przekazała na licytację rakietę Dunlop Srixon z autografem. Rakieta personalizowana specjalnie dla Agi. AGNIESZKA WIELKIE DZIĘKI ❤. Rakieta turniejowa US Open 2018 r.(oznaczona naklejką) Licytacja potrwa do 13.01.2021 do godz. 20.00 CENA WYWOŁAWCZA 100 ZŁ Obiór w Pile lub możliwa wysyłka po uiszczeniu kosztów wysyłki - napisali organizatorzy licytacji.
Wyjątkowy przedmiot można licytować TU.

29 maja 2020 15-letni Nikodem uległ wypadkowi, w wyniku którego doznał rozległego urazu czaszkowo-mózgowego ze stłuczeniem mózgu i rozsianymi zmianami krwotocznymi w całym mózgowiu. 

Chłopiec potrzebuje kilkumiesięcznej rehabilitacji. Wymaga też zajęć psychologicznych i logopedycznych. Bez pomocy ludzi dobrej woli powrót do zdrowia Nikodemowi się nie uda.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group