Asta Video Fest

#MuremZaKulturą - koncert on-line już w sobotę

18.11.2020   Autor: Redakcja
982---648
#MuremZaKulturą to nowa pilska akcja pomocy tym razem branży muzycznej. Już w najbliższą sobotę, 21 listopada w Regionalnym Centrum Kultury odbędzie się koncert. 

Dwugodzinny koncert bez publiczności, bo obostrzenia epidemiczne na to nie pozwalają. Za to będzie można obejrzeć go na żywo w sieci. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00 na antenie TV ASTA, a także za pośrednictwem Facebooka asta24 oraz RCK. 

Każdy z pięciu zespołów zagra trzy wybrane przez siebie utwory. W koncercie udział wezmą: ALIANS, ALL THE PLAYERS, QULTURKA, N.O.C., MIRON NALEPA BAND.

- Wydarzenie #MuremZaKulturą to odpowiedź na aktualnie obowiązujące obostrzenia w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Ideą koncertu jest pomoc finansowa dla pilskich artystów, którzy zostali pozbawieni możliwości koncertowania, co niesie za sobą szereg strat dla placówek kultury: teatrów, kin, muzeów, galerii, domów kultury etc., a także dla branży eventowej oraz firm zajmujących się techniką estradową… W ramach koncertu będziemy zachęcać do wysyłania płatnych SMSów, z których wszystkie środki zostaną przekazane uczestnikom koncertu tj. grające zespoły oraz firmie odpowiedzialnej za nagłośnienie i oświetlenie - informują organizatorzy. 
Ruszyła zbiórka pieniędzy na portalu. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na rzecz zespołów muzycznych. Z koncertu powstanie płyta. 

Organizatorami koncertu są: Studio K2 i K2print.pl, Regionalne Centrum Kultury w Pile, TV Asta, Asta Net, Magazyn67, Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group