Asta Video Fest

Dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 5 w Pile jest w śpiączce

30.10.2020   Autor: Redakcja
537---139
Anna Stefanowicz - dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 5 w Pile jest w śpiączce. W sierpniu uległa wypadkowi i od tej pory nie odzyskała świadomości. Lekarze dają jednak szansę na wybudzenie. Potrzebna jest jednak intensywna rehabilitacja, której NFZ nie refunduje. 

Nauczycielce może pomóc pobyt w klinice rehabilitacji neurologicznej oraz późniejsza rehabilitacja: ruchowa, logopedyczna i neurologiczna. Niestety Narodowy Fundusz Zdrowia nie finansuje leczenia w potrzebnym zakresie. 

- Miesięczny koszt pobytu w klinice to około 30 tys złotych. Każda kolejna godzina rehabilitacji to następne setki złotych. Dodatkowo potrzebne są kosztowne ale najlepsze leki wspomagające pracę mózgu. One również nie są refundowane przez NFZ - napisała córka Marta Stefanowicz, na stronie zbiórki. 

Anna Stefanowicz prawie 40 lat przepracowała w jednej szkole jako nauczyciel, wicedyrektor a ostatnie lata na stanowisku dyrektora.
- Szkoła Podstawowa nr 5 w Pile była jej drugim domem, a uczniowie, nauczyciele i rodzice – drugą rodziną. Wszyscy ją kochają, bo jest pełna życia, energii, humoru i wielkiego serca. Nasza Mama była organizatorką wielu akcji charytatywnych dla chorujących dzieci. Kocha też swoje życie pełne pasji i wielorakiej aktywności. Niestety, chwilowo nie może się nim cieszyć - napisała córka. 

ABY WSPOMÓC REHABILITACJĘ ANNY STEFANOWICZ WYSTARCZY KLIKNĄĆ TU 

Każda wpłata będzie dokumentowana i rozliczana. Jeżeli Anna Stefanowicz nie wykorzysta darowizn, to zostaną one przekazane na Hospicjum im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group