Helios zaprasza na najlepsze filmy!

15.07.2020   Autor: Redakcja
1573---554
Najbliższy tydzień przyniesie kinomanom naprawdę trudny wybór… Na najmłodszych widzów czeka premiera „Turu. W pogoni za sławą” oraz hity za 10 złotych „Naprzód” i „SONIC. Szybki jak błyskawica”. W ramach projektu kino familijne Helios zaprezentuje między innymi: „Wiking i magiczny miecz” oraz „Czworo dzieci i COŚ”. Na wielbicieli mocnych filmowych wrażeń czekają mrożące krew w żyłach horrory: „Więzień Zero” oraz „Niewidzialny człowiek”, a na miłośników klasyki kina – „Deszczowa piosenka” w ramach projektu Złota Kolekcja Filmowa. 

„Turu. W pogoni za sławą” to roztańczona i rozśpiewana animacja o muzycznym talencie rodem z kurnika! Przez swój śmieszny wygląd oraz fakt, że nie potrafi składać jajek, kurka Turu jest źródłem żartów dla całego kurnika. Wszystko zmienia się, kiedy emerytowana nauczycielka muzyki zabiera kwoczkę na swoją farmę…

 

„Więzień Zero” to natomiast mrożący krew w żyłach horror… Wyspa St. Leonard to nie tylko więzienie dla największych zwyrodnialców z całego świata. To również miejsce, w którym przeprowadzane są najbardziej radykalne eksperymenty na ludziach. Ten tytuł to propozycja dla widzów o mocnych nerwach!


 
„Wiking i magiczny miecz” - pozytywna animacja dla całej rodziny – to pełna humoru opowieść o tym, że nie musisz być wielki jak niedźwiedź i mieć bicepsów ze stali, żeby zostać prawdziwym bohaterem. „Czworo dzieci i COŚ”, kolejna familijna pozycja, to ekranizacja powieści o rodzinie i dziecięcych marzeniach. Alice i David zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, by im o tym powiedzieć. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że dzieci niekoniecznie za sobą przepadają…

 
Hity za 10 złotych – nowość w kinach Helios – to wybrane produkcje, które cieszyły się dużym zainteresowaniem przed zamknięciem kin, a także te, które w związku z pandemią nie miały kinowej premiery. W aktualnym repertuarze dostępne są filmy dla najmłodszych („Naprzód”  oraz „SONIC. Szybki jak błyskawica”) oraz dla starszych widzów (horror „Niewidzialny człowiek”).

Co tydzień, w ramach cyklu Złota Kolekcja Filmowa, Helios prezentuje najsłynniejsze tytuły bez których światowa kinematografia nie byłaby taka sama. Bilety na wszystkie filmy kosztują tylko 10 zł! W najbliższy wtorek na ekrany powróci absolutny klasyk – „Deszczowa piosenka”!

Bilety oraz szczegóły dotyczące repertuaru czekają w kinowych kasach oraz na stronie www.helios.pl. Do zobaczenia na seansach. Wszystkie filmy prowadzą do Heliosa!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group