Więcej wypadków w regionie - ZDJĘCIA

02.06.2020   Autor: Redakcja
693---305
Znoszenie obostrzeń związanych z koronawirusem wpłynęło na zwiększenie ruchu na naszych drogach. Niestety zwiększa się też liczba wypadków drogowych. W ciągu pierwszych dni czerwca doszło do kilku groźnie wyglądających zdarzeń na drogach powiatu pilskiego.

W poniedziałek 1-go czerwca w okolicy miejscowości Zawada (gm. Szydłowo) samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby zjechał z drogi powiatowej i zatrzymał się na poboczu, przewracając się na bok. Kobieta z dzieckiem o własnych siłach opuścili swój pojazd. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zajęli się uczestnikami wypadku i odłączyli baterię akumulatora.

Niecałe dwie godziny po tym zdarzeniu, na drodze krajowej nr 10, na odcinku między Piłą, a Starą Łubianką doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Również w tym wypadku wszyscy podróżujący sami opuścili swoje auta, dwie osoby wymagały udzielenia pomocy medycznej. Na czas działań ratowniczych ruch został całkowicie zatrzymany.
Do kolejnego wypadku drogowego doszło we wtorkowy poranek 2-go czerwca na drodze krajowej nr 11, na wysokości miejscowości Chrustowo. W wyniku zderzenia busa z ciągnikiem siodłowym poszkodowana została jedna osoba. W działaniach ratowniczych udział wzięli m.in. strażacy z powiatów chodzieskiego i pilskiego.


opr. st.kpt. Paweł Kamiński, PSP Piła 
fot. JRG PSP nr 1 w Pile, OSP Szydłowo

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group