12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w naszym regionie!

07.04.2020   Autor: Redakcja
562---13
W Wielkopolsce mamy 16 nowych przypadków zakażeń koronawirusem. Aż 12 dotyczy mieszkańców naszego regionu: 1 z powiatu pilskiego, 4 z chodzieskiego i 7 z czarnkowsko - trzcianeckiego. To jak do tej pory najwięcej zakażeń jednego dnia w naszym regionie. 

To już czwarta osoba zakażona wirusem SARS-CoV-2 z powiatu pilskiego. Tym razem to 63-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Chodzieży, obecnie przebywa już w szpitalu przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu.

Cztery nowe przypadki zakażeń odnotowano w powiecie chodzieskim. Są wśród nich trzy kobiety (49, 47 i 43 lata) oraz 78-letni mężczyzna. Wszyscy przebywają w szpitalu w Chodzieży.
Najwięcej przypadków odnotowano w powiecie czarnkowsko - trzcianeckim. Wśród siedmiu zakażonych są dzieci: dziewczyna i chłopiec. Jedna osoba przebywa w szpitalu w Chodzieży. Pozostałe są w izolacji domowej, w tym dzieci. Do tej pory w Wielkopolsce odnotowano 345 przypadków zakażenia koronawirusem. 16 osób zmarło. 

fot. pixabay

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group