Połamali kości twarzoczaszki pałką teleskopową

09.01.2020   Autor: Artur Maras
Trwa śledztwo w sprawie brutalnego pobicia dwóch mężczyzn pod jednym z pilskich klubów. Prokuratura Rejonowa w Pile nadzoruje postępowanie przeciwko czterem nastolatkom, którzy zaatakowali i pobili pilan przy użyciu pałki teleskopowej.

- Zarzucono im popełnienie przestępstwa polegającego na pobiciu i spowodowaniu uszkodzeń ciała. Przestępstwo to zostało popełnione w warunkach występku o charakterze chuligańskim. Zdarzenie polegało na tym, że mężczyźni ci bez powodu zaatakowali pokrzywdzonych. Zadawali im uderzenia, kopnięcia. Jeden z nich zadawał ciosy pałką teleskopową. Pokrzywdzonym udzielono pomocy medycznej. Jeden z nich odniósł lżejsze obrażenia, drugi odniósł obrażenia w postaci złamań kości twarzoczaszki - informuje Bartłomiej Urban, p.o. prokuratora rejonowego w Pile.

Jej złożenia podjęli się dopiero lekarze w Poznaniu dokąd został przetransportowany.

Zatrzymani napastnicy mają po 18 lat i są mieszkańcami Piły. Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Teraz nastolatkom grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group