"1800 gramów" i Piotr Głowacki w Salonie Kulturalnym

21.11.2019   Autor: Redakcja
206---368
Świąteczna produkcja TVN to tym razem nie komedia, a wzruszająca opowieść z przesłaniem rozpocznie kolejny Salon Kulturalny organizowany przez TV ASTA oraz Regionalne Centrum Kultury.
W poniedziałek 9 grudnia o godz. 18:00 odbędzie się projekcja filmu "1800 gramów" a po seansie spotkanie z aktorem Piotrem Głowackim. Rozmowę z gościem Salonu - Piotrem Głowackim odtwórcą roli Wojtka z filmie "1800 gramów" poprowadzi znana dziennikarka TVN Kinga Burzyńska.
 
Akcja filmu „1800 gramów” rozgrywa się w Krakowie, w okresie przedświątecznym. Bohaterką filmu jest Ewa (Magdalena Rożczka) – dyrektorka interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Ewa jest wulkanem energii i postrachem miejskich urzędników. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis dla dobra dzieci ze swojego ośrodka. Zaraz przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę porzucone przez matkę. By znaleźć dla niej rodzinę adopcyjną jeszcze przed świętami, Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość…Czy ratując jeden mały świat Ewie uda się uratować również siebie?

Bilety na Salon Kulturalny  w cenie 15 zł do nabycia w kasie RCK lub tutaj

Mecenasem Salonu Kulturalnego jest Miasto Piła.

Sponsorami Salonu Kulturalnego są Galeria VIVO! oraz ASTA-NET.

Partnerzy Salonu: Apartamenty Piła i Sławek Nakoneczny fotografia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group