Studio Figura w Pile! W piątek uroczyste otwarcie!

14.11.2019   Autor: Redakcja
455---52
Jak poradzić sobie ze stresem i jego negatywnymi konsekwencjami? Jedna z najlepszych metod na odreagowanie codziennych napięć, to prowadzenie aktywnego stylu życia oraz podejmowanie wysiłku fizycznego. Podczas treningu w naszym organizmie dochodzi do produkcji endorfin czyli tzw. hormonów szczęścia, które pomagają w poprawie samopoczucia i stanowią idealną broń w walce ze stresem oraz jego negatywnymi skutkami. 

Wyobraź sobie, jak dobrze byłoby znaleźć się w miejscu, w którym spotkasz życzliwe i uśmiechnięte kobiety, gdzie będziesz mogła się odstresować, zadbać o siebie, zrelaksować… Studio Figura jest właśnie takie miejscem – bezpieczną przystanią, stworzoną przez grono wykwalifikowanych kobiet i przeznaczoną tylko dla – potrzebujących eksperckiego wsparcia – Klientek Studia Figura.
Już jutro (piątek 15 listopada) o godz. 18:00 otwarcie Studia Figura w Pile przy ul. Kossaka 8. 
Chciałabyś spalić nadprogramowe kilogramy? Idealnym rozwiązaniem będzie Swan Shaper lub Vacu Shaper. Urządzenia te są idealnie dostosowane do kobiecych potrzeb. Pomogą wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu, poprawić jędrność skóry, dając przy tym ogromny zastrzyk pozytywnych endorfin, które pozwolą Ci ukoić nerwy i nabrać pozytywnego nastawienia.

Potrzebujesz relaksu i chwili wytchnienia w ciągu zabieganego dnia? Limfodrenaż będzie dla Ciebie doskonałą odskocznią od trosk i zmartwień życia codziennego. Zabieg stanowi swoisty drenaż układu limfatycznego, powodujący zmniejszenie obrzęków, ujędrnienie i wygładzenie skóry, przyczyniając się do usunięcia cellulitu. Twoja limfa oczyszcza się, gdy Ty leżysz wygodnie i odpoczywasz – czy to nie brzmi wspaniale? 

Przeczytaj więcej o: studio figura,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group