Magdalena Ogórek opowie w Pile o dziennikarstwie śledczym

13.11.2019   Autor: Redakcja
488---244
Magdalena Ogórek będzie gościem Kuźni Liderów Wielkopolskich. Była kandydatka na Prezydenta RP oraz prezenterka telewizyjna opowie w pilskim PUSS o dziennikarstwie śledczym.

W spotkaniu ze studentami wezmą udział też Mateusz Mościcki, który poprowadzi warsztaty o globalnej rywalizacji Chin – USA – Unii Europejskiej w perspektywie Polski, a także Adam Bogrycewicz, który opowie o szansie na rozwój młodych liderów  w samorządach.

- Kuźnia Liderów Wielkopolskich jest to program rewelacyjnych debat ze znanymi osobami z całej Polski. Liderów kształtowania opinii i osób, które swoim działaniem zdobywały sympatię swoich słuchaczy. Ludzi, którzy zachęcali do działania i niejednokrotnie zmieniały swoją okolicę, swoje miasto, Polskę na lepsze - zapewnia Adam Bogrycewicz, radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Pierwszy etap to szkolenia m.in. z wystąpień publicznych, czy z sektora NGO. Organizatorzy wybiorą grupę najbardziej aktywnych osób, które zostaną zaproszone do udziału w II etapie projektu. Będą to comiesięczne zjazdy w Poznaniu.
- W trakcie zjazdów etapu drugiego, uczestnicy projektu będą mieć możliwość spotkania i rozmowy z politykami, przedstawicielami biznesu, mediów, kultury czy administracji publicznej. Uczestnicy nabywać będą wiedzę od liderów w danych dziedzinach, osób doświadczonych, specjalizujących się w konkretnych obszarach funkcjonowania państwa - dodaje Adam Bogrycewicz.

Kuźnia Liderów Wielkopolskich już 16 i 17 listopada w Bibliotece Głównej PUSS w Pile, przy ulicy Podchorążych 10. Tu można się zapisać na zajęcia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group