Anna Góralska Młodzieżową Mistrzynią Polski w Boksie

22.10.2019   Autor: Michał Kępiński
818---334
W najbliższych dniach w całej Polsce będzie bardzo pogodnie, spokojnie i słonecznie. Na termometrach zobaczymy do 31 stopni Celsjusza! Aura popsuje się dopiero w sobotę. Na zachodzie kraju prognozujemy bardzo intensywne opady deszczu. W niedzielę popada prawie we wszystkich województwach, ostrzegamy także przed burzami.

Czytaj więcej na https://pogoda.interia.pl/wiadomosci/news-prognoza-pogody-do-konca-tygodnia,nId,1429038#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Anna Góralska Młodzieżową Mistrzynią Polski w Boksie. Zawodniczka Korony Wałcz w finałowej walce pokonała Barbarę Grabowską. To już kolejny mistrzowski tytuł popularnej „Góralki”.

Nastawiałam się na cięższą walkę, myślałam że przeciwniczka będzie na mnie bardziej napierała lecz walka potoczyła się po mojej myśli, dobra dla oka i dobra dla widzów. Wydaje mi się, że walka była kontrolowana i robiłam to świadomie, nie chciałam napierać ponieważ przeciwniczka wtedy bardziej pchała, napierała i wtedy walka była brzydka dlatego wolałam kontrolować ją z daleka - mówi Anna Góralska, Młodzieżowa Mistrzyni Polski w Boksie, zawodniczka KS Korona Wałcz.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Boksie odbyły się już po raz drugi w Wałczu. Zawodniczki rywalizowały w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2. Anna Góralska obroniła tytuł wywalczony przed rokiem. W ćwierćfinale w pokonanym polu zostawiła Natalię Antczak, a w półfinale bez problemu rozprawiła się z Klaudią Simsak. Finałowa walka z Barbarą Grabowską to pełna dominacja zawodniczki Korony Wałcz.

Anna Góralska w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski zwyciężała także w latach 2015-2017 na ringu w Grudziądzu w wadze 54 kg. Pięściarka Korony Wałcz w ubiegłym roku została Młodzieżową Wicemistrzynią Europy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group