zaBIEGaj o FUNdusze na antenie TV ASTA

26.09.2019   Autor: Redakcja
869---619

Dzięki wydarzeniu zaBIEGaj o FUNdusze można poszerzyć swoją wiedzę na temat Funduszy Europejskich, wziąć udział w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz spróbować swoich sił w biegu. W trakcie imprezy można także poćwiczyć z trenerami i wziąć udział w konkursach wiedzy o funduszach.

zaBIEGaj o FUNdusze odbędzie się w sobotę 28 września przy torze regatowym przy jeziorze Maltańskim w Poznaniu a TV ASTA transmitować będzie wydarzenie podczas czterech wejść antenowych w godzinach: 10:30, 10:55, 11:10 oraz 11:50. Transmisja dostępna również na www.tvasta.pl oraz na FB TV ASTA. 

Trasa biegu wyznaczona jest wokół Jeziora Maltańskiego na dystansie 5 400 (jedno okrążenie Jeziora Maltańskiego) oraz 10 800 metrów (dwa okrążenia Jeziora Maltańskiego).  Bieg rozpocznie się o godzinie 11:00. Każdy, kto ukończy bieg, otrzyma medal i pakiet finishera. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.

Podczas imprezy konsultanci Urzędu Marszałkowskiego będą do dyspozycji każdego, który chce uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania oraz wszystkich procedur z tym związanych. Można również poznać gości – beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy opowiedzą o swoich projektach i przedstawią ich efekty.

Zobacz program regulamin.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group