Studenci nie śpią - oni się uczą i relaksują!

10.09.2019   Autor: Czytelnik asta24
Zajęcia z „Zarządzania stresem” w Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile, które przygotowała dr Romualda Kosmatka - wykładowca na kierunku praca socjalna oraz mgr Klaudia Michalak z Biura Współpracy Międzynarodowej.

Bezsprzecznie były to zajęcia wyjątkowe! Po pierwsze: prawdziwie akademicką dyskusję i walkę na argumenty, prowadzili studenci zagraniczni PUSS w Pile; po drugie – zajęcia tego typu pierwszy raz odbyły się w nowej pracowni kompetencji miękkich uczelni.

To nowoczesna sala - na wskroś dydaktyczna, ale bez tablicy, bez kurzu, z kamerami, z materacami i farbą tablicową na ścianach. Wyposażona w sprzęt umożliwiający profesjonalne szkolenie, doskonalące umiejętności w komunikowaniu się.

Studenci dyskutowali o pozytywnych i negatywnych aspektach stresu i próbowali znaleźć sposób na właściwe wykorzystanie stresu w życiu zawodowym oraz prywatnym. Ciekawe było również zakończenie zajęć, które studenci spędzili… na leżąco. Dzięki treningowi autogennemu, studenci poznali metody relaksacyjne, skupiające się na oddechu.

Takie właśnie ćwiczenia, w tak komfortowych warunkach, czekają na nowych i obecnych studentów kierunku praca socjalna w Państwowej Uczelni Stanisława Staszica. Zapraszamy - rekrutacja on-line do 19 września.

fot. i opr. PUSS w Pile

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group