Repertuar Kina Helios

31.07.2019   Autor: Redakcja
W najbliższym tygodniu w Kinie Helios zobaczyć będzie można premierowo film akcji „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw” oraz coś dla fanów animowanych filmów „Wilk w owczej skórze 2”.

W piątek premiera filmu „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”, a opowiada o żyjącym w zgodzie z prawem Hobbs'em (Johnson), lojalny agent Ochrony Służb Dyplomatycznych, oraz były pracownik elitarnych jednostek wojskowych Wielkiej Brytanii, dziś społeczny wyrzutek, Shaw (Statham), spotkali się w 2015 roku („Szybcy i wściekli 7”), pozostają w nieustannej walce – na słowa i czyny. Ale sytuacja zmienia się, gdy cyber-genetycznie ulepszony anarchista Brixton (Idris Elba) przejmuje kontrolę nad bronią biologiczną, która może zmieść z powierzchni Ziemi ludzkość.  


Drugim premierowym filmem jest film „Wilk w owczej skórze 2”, a opowiada o czasach kiedy pewien młody wilk o imieniu Szary na skutek działania magicznych mocy został zamieniony w owcę. Dzięki dobremu sercu i wielkiej odwadze udało się go jednak odczarować. Od tamtej pory wilki i owce zaczęły żyć w zgodzie i wspólnie zamieszkały w małym, ale przyjaznym miasteczku. Nie oznacza to jednak końca kłopotów. Prawdziwe tarapaty zaczną się, kiedy o tym beztroskim współżyciu dwóch z pozoru wrogich gatunków dowie się przywódca innego wilczego stada. Nowe drapieżniki zrobią wszystko, aby dopaść niewinne owieczki oraz dać nauczkę ich wyjącym do księżyca przyjaciołom. Mieszkańcy pokojowo nastawionego miasteczka będą musieli działać razem, aby obronić się przed najeźdźcami. A nie będzie to łatwe, bo złe wilki mają tajną broń. To zwariowana zajęczyca, która w małym palcu swojej wielkiej stopy ma przepisy na wszelkie magiczne mikstury. Trzeba tylko uważać, aby nie pomylić składników… 


Helios przygotował również projekty specjalne. W poniedziałek w ramach Kina Konesera o 18:30 film „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”. Z cyklu Kultura Dostępna w czwartek o 13:00 i 18:00 film „Planeta Singli 3”.

Wciąż będzie można zobaczyć filmy: „Annabelle wraca do domu”, „Król lew”, „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, „W deszczowy dzień w Nowym Jorku”

Szczegóły repertuaru do sprawdzenia na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group