Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych w Atrium Kasztanowa!

25.07.2019   Autor: Redakcja
1900---531
Bańki mydlane ponownie w Atrium Kasztanowa! Już w niedzielę 28 lipca na najmłodszych i ich bliskich czeka świetna zabawa podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych. W pilskim centrum handlowym zagości on już po raz trzeci, a razem z nim – feeria barw i masa pozytywnych emocji! Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia są bezpłatne.  

W pełni lata Atrium Kasztanowa stanie się najbardziej „tęczowym” i kolorowym miejscem w Pile. 28 lipca zawita tam Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych – znany ze swej niepowtarzalnej atmosfery oraz zachwycających „bańkowych” aktywności dla całych rodzin. Wszyscy, którzy spędzają wakacje w mieście, będą mogli wziąć udział w niezapomnianej zabawie w puszczanie mieniących się kolorami tęczy baniek, zobaczyć pokazy puszczania wielkich baniek oraz uczestniczyć w wielu innych bezpłatnych atrakcjach.

Na początek uczestnicy wydarzenia otrzymają darmowe akcesoria i dowiedzą się, jak właściwie puszczać bańki mydlane, by uzyskać te najpiękniejsze i największe. W programie znajdą się m.in.: zajęcia z animatorem, warsztaty z samodzielnego tworzenia sprzętu do puszczania baniek, a także konkursy, np. na największą bańkę mydlaną, w których do wygrania będzie łącznie aż 300 nagród!
Tegoroczny festiwal w Atrium Kasztanowa odwiedzi niecodzienny gość – karykaturzysta, ceniony członek Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury. Rysownik stworzy zabawne portrety wszystkim, którzy lubią niespodzianki i potrafią śmiać się z siebie, i dla których karykatura to znakomita pamiątka na całe życie.

Z okazji festiwalu w Atrium Kasztanowa pojawią się również kucyki. Te niewielkie konie cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem wśród maluchów. Będą one mogły przejechać się na kucyku, nauczą się, jak go osiodłać i czesać, oraz zrobią sobie pamiątkową fotografię w siodle.
Nie zabraknie też ogromnego dmuchańca, kolorowej waty cukrowej oraz wielkich „zamykanych” baniek – doskonałych, by zrobić sobie w nich fantastyczne, kolorowe zdjęcie.
Na zakończenie festiwalu zaplanowano wspólne wypuszczenie, po wielkim odliczaniu, jak największej ilości baniek.
– Wakacje to doskonała okazja do zaoferowania odwiedzającym dodatkowych aktywności, które w atrakcyjny sposób angażują i bawią. Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych, odbywający się w Atrium Kasztanowa już po raz trzeci, kierujemy nie tylko do najmłodszych – przyciąga on bowiem pozytywną energią całe rodziny! Zachęcamy więc gości naszego centrum wraz ze swoimi pociechami lub wnukami do wspólnej darmowej rozrywki pod okiem animatorów. To nie tylko ciekawy pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu, ale i wydarzenie, którym chcemy wspólnie z naszymi klientami świętować wakacje – zaprasza Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Wszystkie zajęcia i atrakcje odbywające się podczas wydarzenia są bezpłatne.

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych w Atrium Kasztanowa odbędzie się 28 lipca w godz. 12:00 – 18:00. Więcej informacji na temat wydarzenia i oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej http://atrium-kasztanowa.pl/.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group