Już w czerwcu rusza letnie kino plenerowe

06.06.2019   Autor: Paweł Różycki
1640---34
Szybko nadciąga lato, a patrząc na pogodę za oknem w zasadzie już jest. Ta pora roku zachęca nas do spędzania czasu na wolnym powietrzu, a jeśli można przy okazji obejrzeć dobry film, to robi się całkiem interesująco. RCK w Pile podobnie jak w latach ubiegłych wychodzi z propozycją kina plenerowego przy Bulwarach Chatellerault. Na wszystkie seanse organizatorzy przygotowali 100 leżaków i koców. 

28 czerwca, godz. 22.00 "Alibi.com"
To francuska komedia w reż. Philippa Lacheau opowiadająca o właścicielu firmy zajmującej się znajdywaniem wymówek na różne okazje, który zakochuje się w kobiecie nie znoszącej kłamstwa. Aby ukryć swoją profesję, robi to co najlepiej potrafi - kłamie...5 lipca, godz. 22.00 "Bodyguard zawodowiec"
Kino akcji połączone z komedią z udziałem m.in. Ryana Reynoldsa, Samuela L. Jacksona, Salmy Hayek i Gary'ego Oldmana. Światowej klasy ochroniarz dostaje zadanie zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy, który zeznaje przez Międzynarodowym Trybunale Karnym. 12 lipca, godz. 22.00 "Gra o wszystko"
Dramat biograficzny o byłej narciarce Molly Bloom, która zakłada najbardziej ekskluzywny, nielegalny klub pokerowy w Stanach Zjednoczonych. Jednak pewnego dnia do drzwi bohaterki pukają agenci FBI... Film otrzymał w 2018 roku jedną nominację do Oscara i dwie do Złotych Globów.


19 lipca, godz. 22.00 "Miłość aż po ślub"
Pełna humoru francuska komedia. Juliette organizując ślub znienawidzonej koleżance z dawnych lat, zakochuje się w przyszłym panu młodym.26 lipca, godz. 22.00 "Pełnia życia"
To australijsko - brytyjska koprodukcja opowiadająca historię młodego, pełnego życia mężczyzny, który zapada na chorobę powodującą paraliż.2 sierpnia, godz. 22.00 "Wszystkie pieniądze świata"
Ostatnim tegorocznym akordem kina letniego będzie thriller w reżyserii Ridleya Scotta. Szesnastoletni wnuk najbogatszego człowieka świata zostaje uprowadzony. Jego oddana matka stara się przekonać nieustępliwego miliardera do zapłaty okupu porywaczom. W rolach głównych Michelle Williams, Mark Wahlberg i Christopher Plummer. Ten ostatni za swoją rolę drugoplanową w tym filmie otrzymał w 2018 roku nominację do Oscara. fot. archiwum

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group