"Jak dogadać się z chłopem?" Warsztaty dla kobiet

21.05.2019   Autor: Maciej Parysek
---651
„Jak dogadać się z chłopem” - warsztaty pod takim hasłem odbędą się w najbliższą środę w Bibliotece Miejskiej w Czarnkowie. Renata Imbierowicz, prowadząca zajęcia, nauczy jak wyrażać swoje uczucia i potrzeby, nie tracąc przy tym miłości i sympatii partnera. 
 
- Jaki będzie rezultat, to trudno mi powiedzieć, ale myślę, że pani prowadząca nakieruje każdego z nas. Zainteresowanie internetowo na facebooku jest duże, bo 50 tysięcy, ale zapisanych mamy 20 osób - mówi Grażyna Fąferek, kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czarnkowie.
 
Zapisywać się jednak nie trzeba. Wystarczy przyjść w najbliższą środę Bibliotece Miejskiej w Czarnkowie na godzinę 16:30. Warsztaty skierowane są do kobiet, które chcą usprawnić komunikację w relacji z partnerem. Podczas zajęć będzie można poznać technikę skutecznego komunikowania się, nie tracąc przy tym miłości i sympatii tego, na którym ci zależy - czytamy w zaproszeniu. Organizatorzy zachęcają uczestniczki, które chcą się nauczyć odmawiać bez poczucia winy i burzenia relacji, a także zaspokajać swoje potrzeby, unikając konfliktów. Warsztat poprowadzi Renata Imbierowicz - coach asertywności. Wszystko w oparciu o międzynarodowy kodeks etyczny ICF.
fot. Kutlumpasis/pixabay

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group