Asta Video Fest

"Nie mają nic do zaoferowania oprócz kłamstwa"

25.03.2019   Autor: Justyna Zamorska
---

Joanna Lichocka ubiega się o mandat europosła w Wielkopolsce. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości startuje z trzeciego miejsca. Podczas niedzielnego spotkania z mieszkańcami Piły mówiła o propozycjach programowych partii rządzącej i przestrzegała przed wygraną opozycji.

- Apeluję za każdym razem: nie wierzcie w ani jedno ich słowo, oni kłamią tak jak oddychają. Oni manipulują i nie mają nic innego do zaoferowania oprócz kłamstwa. Jeżeli, by stanęli w prawdzie i mieli dyskutować merytorycznie to są przegrani - mówiła w Pile Joanna Lichocka, kandydatka PiS w wyborach do Europarlamentu.

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Joanna Lichocka podczas spotkania z mieszkańcami Piły między innymi prezentowała główne założenia „wielkiej piątki Kaczyńskiego” i zachęcała do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość w eurowyborach.

Wielkopolską listę kandydatów do Europarlamentu otwiera wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Zdzisław Krasnodębski. Z drugiego miejsca startuje Andżelika Możdżanowska. O głosy ubiegać się będzie także pilski poseł Marcin Porzucek, który startuje z miejsca szóstego.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group