Salon Kulturalny z Piotrem Adamczykiem

04.03.2019   Autor: Redakcja
---

Na dużym ekranie zadebiutował jako Krzyś w "Uczniu diabła". Najbardziej znany jest z roli Karola Wojtyły w filmach  "Karol - człowiek, który został papieżem" oraz "Karol - papież, który pozostał człowiekiem". Często grywa także w komediach romantycznych. Piotr Adamczyk, bo właśnie o nim mowa będzie gościem najbliższego Salonu Kulturalnego TV ASTA.

W tym tygodniu odbędzie się premiera filmu "Całe szczęście" z Piotrem Adamczykiem w roli głównej, jednak specjalny pokaz filmu w Pile odbędzie się 26 marca o godz. 18:00 w Regionalnym Centrum Kultury w Pile. Po projekcji w ramach Salonu Kulturalnego TV ASTA odbędzie się spotkanie z aktorem  Piotrem Adamczykiem, który opowie m.in. o kulisach powstawania filmu.

"Całe szczęście" opowiada o życiu Roberta (Piotr Adamczyk), muzyka z orkiestry symfonicznej , który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie "sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć "Całe szczęście"?

Salon Kulturalny poprowadzi znana dziennikarka TVN - Kinga Burzyńska. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie RCK lub TUTAJ. 

Mecenasem Salonu Kulturalnego jest Miasto Piła.

Sponsorami Salonu Kulturalnego są Galeria VIVO! i ASTA-NET.

Partnerem jest Sławek Nakoneczny Fotografia.

fot. Adam Pluciński MOVE / Film Całe Szczęście - materiały prasowe TVN

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group