Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 w Heliosie!

24.01.2019   Autor: Redakcja
---

Od piątku w kinach długo wyczekiwana premiera komedii "Miszmasz". Zapewne większość z nas widziała pierwsze dwie części kultowego polskiego filmu z lat 80. Teraz czas na kontynuację.

W filmie „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” wystąpili prawie wszyscy aktorzy z części sprzed 30 lat. Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Oprócz tego kino Helios zaprasza na premierę filmu „O psie, który wrócił do domu”. Poruszająca historia Belli, psa, który pokonał 400 mil, by odnaleźć swego ukochanego właściciela.
Film na podstawie jednej z bestsellerowych książek W. Bruce’a Camerona, najsłynniejszego pisarza snującego opowieści o zwierzętach. Jego książki okupowały szczyt listy bestsellerów The New York Timesa przez wiele tygodni, jedna z nich spędziła na tej prestiżowej liście… ponad rok!

Również dla dzieci znalazło się coś w repertuarze: „Filmowe Poranki: Strażak Sam”, cz. 9 w niedzielę o 10:30.
W tym tygodniu ciekawe projekty specjalne. Z cyklu Kino Konesera „Kto napisze naszą historię" w poniedziałek o 18:30. W ramach Kultury Dostępnej „Dywizjon 303. Historia prawdziwa" w czwartek. A w piątek o 10:00 „Chłopiec z burzy” w Kinie na Temat.

W repertuarze nadal będą dostępne filmy: „Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru”, „Chłopiec z burzy”, „Diablo. Wyścig o wszystko”, „Lista Schindlera”, „Ralph Demolka w internecie” oraz hitowy „Underdog”.

Szczegóły dotyczące godziny wyświetleń na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group