Świąteczna ramówka TV ASTA. Co nowego?

24.12.2018   Autor: Magdalena Lach
---

Koncerty kolęd, pasterka na żywo i dzień 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Na Święta Bożego Narodzenia Telewizja ASTA przygotowała specjalny program, a w nim mnóstwo atrakcji i nowości.

Zmieniona, świąteczna ramówka zacznie obowiązywać w wigilię, 24 grudnia. Na czas dwóch tygodni z anteny znikają premierowe wydania programów publicystycznych oraz kurierów regionalnych. Pozostają za to Informacje. Wydania na żywo emitowane będą 28 grudnia jak również 2 i 4 stycznia.

- Nie zabraknie w naszej ramówce pozycji świątecznych, przede wszystkim będą to koncerty, które nasza telewizja nagrywała podczas wigilii miejskiej w Pile. Oczywiście, jak co roku, o godz. 22:00 w wigilię transmitować będziemy pasterkę z kościoła wspomożenia wiernych w Pile – podkreśla Patrycja Jankowska, manager ds. operacyjnych w TV ASTA.

27 grudnia obchodzimy setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Do obchodów włączyła się także nasza telewizja, która przygotowała specjalne pasmo programów.

- Już od godziny 16:15 będziemy emitowali specjalne pasmo poświęcone wydarzeniom z okresu 1918-1919, odzyskania niepodległości i powstania wielkopolskiego. Przypomnimy Tajemnice Historii, najważniejsze dla tego okresu, a także naszą trylogię powstańczą – zaznacza dyrektor programowy TV ASTA Paweł Różycki.

Wielkim finałem będzie premiera telewizyjna filmu Powstanie Wielkopolskie. Bitwa o Chodzież, którą widzowie TV ASTA będą mogli obejrzeć o godzinie 20. Ponadto w sylwestrową noc, dzięki kamerze ustawionej na hotelu Gromada w Pile, zobaczymy pokaz fajerwerków. Ramówka świąteczna potrwa do 7 stycznia. Szczegółowe informacje zwarte są na stronie TV ASTA w zakładce program telewizyjny.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group