Gabriela Muskała gościem Salonu Kulturalnego TV ASTA

14.12.2018   Autor: Artur Maras
---

Gabriela Muskała – znana aktorka teatralna i filmowa a także dramatopisarka będzie gościem grudniowego Salonu Kulturalnego organizowanego przez TV ASTA i Regionalne Centrum Kultury. Na nim to zostanie wyświetlony głośny film „Fuga” w którym aktorka gra główną rolę. Na sobotnie wydarzenie są jeszcze bilety.

- Gościć będziemy znakomitą aktorkę, która zagra główną rolę w filmie pt. „Fuga” czyli Gabrielę Muskałę ale jednocześnie Pani Gabriela napisała scenariusz do tego filmu, dlatego zapowiada się bardzo interesująca rozmowa, zwłaszcza, że film "Fuga" od 7 grudnia jest już na ekranach polskich kin i zbiera znakomite recenzje - mówi Patrycja Jankowska z TV ASTA.

Film „Fuga” w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej został oceniony jako znakomity polski dramat psychologiczny. Został wyświetlony podczas Festiwalu Filmowego w Cannes oraz zdobył kilka nagród na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Główna bohaterka Alicja cierpi na zaburzenie zwane fugą dysocjacyjną z którym wiąże się utrata pamięci.

Kobieta po dwóch latach bycia uznawaną za zaginioną zostaje rozpoznana przez ojca w jednym z telewizyjnych programów i wraca do domu. Jej powrót nie jest jednak tak pozytywnym wydarzeniem jak mogłoby się wydawać. W głównej roli można zobaczyć Gabrielę Muskałę, która napisała także scenariusz. Rozmowę z aktorką po projekcji filmu poprowadzi dziennikarka TVN-u Kinga Burzyńska.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group