Baśniowy Deadpool w kinie Helios

13.12.2018   Autor: Redakcja
---

Kino Helios przygotowało dla kinomanów w ostatni tydzień przed świętami Disneyowski musical, science-fiction oraz film akcji. Oprócz tego nowość – Helios na scenie, czyli spektakl teatralny, w którym rolę główną zagrała Krystyna Janda.

W piątek premiera „Był sobie Deadpool”. Niegrzeczny superbohater powraca w baśniowej wersji filmu „Deadpool 2” dla każdego, z 20 minutami nowych scen i uderzeniową dawką niespodzianek. Gdy ją zobaczysz, zaczniesz się zastanawiać, po jaką cholerę ktokolwiek męczył się z produkcją wersji oryginalnej.

Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą świetnie spędzić czas na filmie fantasy „Mary Poppins powraca”. Mary Poppins pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę.

A dla miłośników science-fiction film "Aquaman". Główny bohater, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

Seans z cyklu Helios na scenie - „Ucho, gardło nóż – monodram Krystyny Jandy” w piątek o 19:30.
Bohaterka Tonka Babić to kobieta po pięćdziesiątce, która spędza bezsenną noc. Leży w łóżku przy włączonym bez dźwięku telewizorze i – pochłaniając kolejne tabliczki czekolady – opowiada swoje życie. Przeskakuje z miejsca na miejsce. Tragiczne wydarzenia przeplata komicznymi epizodami, rwie narrację, droczy się z ciekawskim czytelnikiem-podglądaczem. Jest szczera aż do bólu, nie oszczędza nikogo, ale przede wszystkim nie oszczędza samej siebie.
W ramach projektu Helios dla dzieci - „Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 1” a z cyklu Kultura dostępna - „Listy do M. 3”.

Nadal będzie można zobaczyć w kinie Helios filmy: „Bohemian Rhapsody”, „Grinch”, „Kler”, „Miłość jest wszystkim”, „Miśków 2-óch w Nowym Jorku”, „Narodziny gwiazdy”, „Planeta singli 2” oraz „Zabójcze maszyny”.

Szczegóły repertuary dostępne na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group