Gala rozdania Stasziców i Salon Gospodarczy TV ASTA

22.11.2018   Autor: Artur Maras
---

Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski po raz 14 nagrodzi firmy, osoby i instytucje działające na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Uroczysta gala odbędzie się dziś w Hotelu Gromada. Zostaną na niej wręczane statuetki im. Stanisława Staszica. Gala zostanie połączona z Salonem Gospodarczym TV ASTA.

- Już po raz trzeci Nagrody Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski zostały połączone z Salonem Gospodarczym TV ASTA. Tam spotkamy największych przedsiębiorców naszego regionu i porozmawiamy o tym jak prowadzą ten biznes, jak to się dzieje, że takie nagrody zdobywają. Od godziny 17:30 na antenie TV ASTA przeprowadzimy transmisję 14. gali Staszica. Będziemy obecni na antenie i poznamy laureatów wyróżnionych statuetką Staszica 2018
- mówi Paweł Różycki, dyrektor programowy TV ASTA.

Izba Gospodarcza szczególną uwagę zwraca na firmy, które zyskały uznanie w regionie, kraju i zagranicą, jak również małe przedsiębiorstwa, które potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat przyjazny klientom i kontrahentom. W tegorocznej edycji konkursu statuetki zostaną wręczone w dziesięciu kategoriach.

Jury wybierze m.in. Wybitne Przedsięwzięcie Regionu Północnej Wielkopolski, Osobowość Północnej Wielkopolski oraz Markę Północnej Wielkopolski. Transmisja z gali i Salonu Gospodarczego na antenie TV ASTA w czwartek od godz. 17:30.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group