Adrian Zandberg - lider Partii Razem w Pile

13.09.2018   Autor: Michał Kępiński
---

Partia Razem przedstawiła lidera pilskiej listy do Sejmiku Wielkopolskiego. Został nim Kamil Bocian, architekt, przedsiębiorca, lokalny aktywista. Razem przedstawiło też założenia programowe?

Adrian Zandberg - lider Partii Razem przyjechał we wtorek do Piły, by promować kandydatów swojej partii. Mówił o potrzebie zmian w samorządach i piętnował patologie jakie się zdarzają.

– Jest nie jedno miasto w Polsce w którym trzęsie tak naprawdę lokalny, bardzo zamożny biznesmen. Jest nie jedno miasto w Polsce w którym samorządowcy są od niego na różne sposoby zależni. Jest też całe multum takich historii w których jakiś przysłowiowy damski bokser zna się z milionerem spod celi, a potem dziwnym trafem staje na czele władz samorządowych - mówił Adrian Zandberg, lider Partii Razem.

Stąd między innymi decyzja by Partia Razem wystartowała w tegorocznych wyborach samorządowych. Swoich kandydatów wystawi jednak tylko do sejmików wojewódzkich. Liderem pilskiej listy został Kamil Bocian. Chce on by w instytucjach samorządowych całkowicie odejść od umów śmieciowych, a także podjąć walkę z wykluczeniem komunikacyjnym.

Chcemy w naszym programie zagwarantować dojazd PKS-em do każdej wsi sołeckiej. Chcemy doprowadzić do tego, żeby do każdego miasta powiatowego docierała kolej - zapewniał Kamil Bocian, lider pilskiej listy Partii Razem do Sejmiku Wielkopolskiego.

Partia Razem zamierza także walczyć w sejmiku z dyskryminacją osób ze środowiska LGBT, kobiet, mniejszości etnicznych i narodowych. Adrian Zandberg zaznaczył, że na listach ugrupowania w Wielkopolsce znajdą się przede wszystkim aktywiści, działacze społeczni, ludzie zaangażowani w różnego rodzaju ruchy społeczne.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group