W centrum Piły harcerze rozbiją obóz

04.08.2018   Autor: Artur Maras
---

W centrum Piły na Placu Zwycięstwa rozbity zostanie harcerski kampus. Przez tydzień harcerze będą pokazywać pilanom jak wygląda obozowe życie. Przygotowano także wiele atrakcji i zabaw dla najmłodszych mieszkańców miasta.

Będzie miejska flaga, codziennie będzie apel o 10:00. z wciągnięciem flagi na noc, ze ściągnięciem flagi, takie obozowe tradycje, które obowiązują podczas obozu. Dzieci, które będą tu przychodziły będą miały zajęcia organizowane przez harcerzy. Będą brały udział w pląsach, zabawach, konkursach plastycznych, w śpiewaniu piosenek, tańcach. To wszystko robimy dla dzieci tu z naszego miasta – zaprasza zastępca komendanta Hufca ZHP im. Stanisława Staszica w Pile hm. Bożena Wojciechowska.

Obóz zostanie rozbity na Placu Zwycięstwa w poniedziałek 13 sierpnia. W rozstawianiu namiotów, wykonywaniu ogrodzenia i bramy obozowej może pomóc każdy chętny. Wieczorem przyjdzie czas na zajęcia integracyjne czy naukę tańca. Na następne dni przygotowano także wiele atrakcji i zabaw, w tym grę miejską „Śladami Powstańców Wielkopolskich”, spotkanie z żołnierzem Wojska Polskiego, pokazy Aikido, kurs pierwszej pomocy czy ognisko pokoleń. W ramach harcerskiego obozu zabawy zajęcia dla dzieci będą prowadzić także pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Pile. Tygodniowa oferta kulturalno-sportowa jest bezpłatna i może z niej skorzystać każdy chętny. Szczegółowy plan dostępny jest na stronie internetowej miasta Piły.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group