Od środy łatwiej przy rejestracji samochodu

30.07.2018   Autor: Redakcja
---

Ułatwienia podczas rejestracji samochodu, wymiany dowodu rejestracyjnego lub wyrobienie wtórnika dowodu rejestracyjnego. Od 1 sierpnia będzie można drogą elektroniczną zarezerwować wizytę na wybrany dzień i godzinę w wydziale komunikacji w starostwie pilskim.

Wystarczy na stronie internetowej: rejestracja.powiat.pila.pl zaznaczyć dzień i godzinę wizyty oraz wpisać swoje dane osobowe.

Na podany w formularzu adres e-mail petent otrzyma odpowiedź, wystarczy ją tylko potwierdzić i wizyta zostanie zapisana w systemie. Podobnie rezerwacji będzie można dokonać poprzez Poradnik Interesanta na stronie: https://www.powiat.pila.pl/

- Osoby, które zarezerwowały wizytę będą obsługiwane na wydzielonym stanowisku. Ale jeśli stanowisko to będzie wolne, to klienci, którzy nie rezerwowali wizyt będą na nim również obsłużeni. Co ważne, drogą elektroniczną będzie można na ten sam dzień zarezerwować wizyty maksymalnie dla czterech spraw – mówi Beata Kozioł, dyrektor Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Pile.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group