Altvater wraca do Chodzieży

08.04.2018   Autor: Michał Kępiński
---

Po 10-miesięcznej przerwie za odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu gminy Chodzież będzie odpowiadał Altvater Piła. Spółka umowę będzie realizować przez następny rok. Co to oznacza w rzeczywistości dla mieszkańców?

- Altvater Piła będzie ponownie obsługiwał mieszkańców gminy Chodzież. Ta zmiana nie będzie w żaden sposób negatywnie wpływać na mieszkańców ponieważ pozostają pojemniki, więc ta zmiana nie będzie się wiązała ze zmianą pojemników. Również nasi pracownicy bardzo dobrze znają gminę, więc łatwo będzie im odbierać odpady i dotrzymywać wszelkich harmonogramów i zobowiązań - tłumaczy Bartosz Lewicki, rzecznik prasowy Eneris.

 

" target="_blank">

Mieszkańcy mogą więc być spokojni. Nie zmieni się także częstotliwość odbioru odpadów. Papierowe wersje harmonogramów zostały dostarczone przez pracowników Altvater Piła do wszystkich nieruchomości jednorodzinnych. Terminy zbiórek można w każdym momencie sprawdzić także na stronie internetowej www.gminachodziez.pl. Na terenie gminy obowiązuje segregacja odpadów na 5 frakcji. Oznacza to, że selektywnie zbierany jest papier, szkło, plastik i metale, bioodpady oraz odpady zmieszane.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group