Rytm Ulicy. Piła stolicą hip-hopu

23.03.2018   Autor: Artur Maras
---

Piła po raz kolejny na trzy dni stanie się stolicą tańców ulicznych. Wszystko to za sprawą wydarzenia Rytm Ulicy. Na taneczne zawody w tym roku przyjedzie z całego kraju ponad tysiąc młodych tancerzy i jak zapewniają organizatorzy będzie to świetna zabawa w rytmie Hip hopu, Poppingu i Street Dance'a.

- Nowa kategoria w tym roku. Coś czuje, że będzie naprawdę bomba, naprawdę strzał w dziesiątkę. Kategoria nazywa się Waacking. Mocno kobieca, mocno muzykalna, akcenty muzyczne są rewelacyjne, jak ktoś tańczy dobrze na pewno będzie szał. Piła naprawdę przez te trzy dni dudni, tętni hip-hopem, dudni, tętni młodzieżom, na każdym kroku będzie można pewnie ją zobaczyć
- tłumaczy Sławomir „Bizon” Wegner, koordynator Rytmu Ulicy.

Na ten moment do wzięcia udziału w Rytmie Ulicy zapisało się ponad tysiąc uczestników z całego kraju. Oprócz Waackingu, tancerze będą ze sobą rywalizować m.in. w takich kategoriach jak: Hip hop 1v1, Hip hop duety, Popping, House i Street Dance. Eliminacje rozpoczynają się już w piątek.

Tancerzy będzie oceniać międzynarodowe jury, w którym zasiądzie m.in. Loose Joint – żywa legenda Hip hopu. W niedzielę wielki finał. Transmisja z tego wydarzenia oczywiście na antenie TV ASTA. Początek o godz. 13:15.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group