Specjalne wydanie Informacji i Pogody w TV ASTA

01.02.2018   Autor: Redakcja
---

Już w najbliższy piątek na antenie Telewizji Asta specjalne wydanie Informacji oraz Pogody. Jest to efekt licytacji prowadzenia programów przekazanych przez naszą stację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na naszej antenie zaprezentują się zwycięzcy aukcji współprowadzenia Informacji oraz Pogody.

- Po raz kolejny Telewizja Asta przyłączyła się do akcji i wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku nieco inaczej, wystawiliśmy na licytację w Regionalnym Centrum Kultury nagranie prognozy pogody oraz prowadzenie Informacji u boku Artura Marasa. Jest nam miło ponieważ dokładnie 1300 złotych wpłynęło do puli WOŚP-u, a efekty tego zobaczymy już w piątek 2 lutego - zapowiada Patrycja Jankowska, manager ds. operacyjnych w TV ASTA.

O godzinie 18.00 rozpoczną się Informacje które wraz z Arturem Marasem poprowadzi zwycięzca licytacji - Daniel Niżyński. Będzie on również gościem otwartej anteny wraz z prowadzącą prognozę pogody, która wygrała aukcję - Oliwia Przybylska.

Telewizja Asta wystawiła również na aukcję charytatywną koszulkę z podpisami piłkarzy reprezentacji Polski U-20 z meczu Polska-Włochy, który odbył się w ubiegłym roku w Pile. Została ona wylicytowana za ponad 150 złotych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group