Pierwsze Forum Lokalnego Biznesu

02.11.2017   Autor: Artur Maras
---

Jak stworzyć opłacalny biznes oraz jak współpracować z innymi firmami, m.in. tych zagadnień dotyczyło piątkowe Forum Lokalnego Biznesu, które obyło się w siedzibie Inwest-Parku. Spotkanie dla przedsiębiorców, samorządowców i organizacji było pierwszym tego typu wydarzeniem w Pile.

- Chcemy się zastanawiać nad tym jak dzisiaj przedsiębiorcy mają się zachowywać w tych dziwnych, niepewnych czasach, jak w ogóle się reklamować w czasach facebooka i nowych zwyczajów konsumentów, którzy przestają oglądać czytać zwykłe, standardowe reklamy. Jak ułożyć strategie rozwoju firmy w tych czasach kiedy nic nie jest pewne, kiedy trudno nam sobie wyobrazić jak będzie wyglądał świat za kilka lat patrząc na perspektywę międzynarodową
- tłumaczy Grzegorz Marciniak, prezes Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski.

Forum Lokalnego biznesu to cykliczne wydarzenie odbywające się w Wielkopolsce, podczas, którego spotykają się przedsiębiorcy, samorządowcy i różne organizacje. To doskonała okazja aby oprócz wiedzy teoretycznej zyskać także wiedzę praktyczną i posłuchać o doświadczeniach właścicieli firm czy managerów.

W trakcie spotkania odbywają się także wykłady i warsztaty oraz dyżury ekspertów. Minione forum było współorganizowane przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski i Polskę Press.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group