Asta Video Fest

Naprawa ma być. Pytanie tylko kiedy?

14.10.2017   Autor: Klaudia Michalska
---

Mieszkańcy osiedla Szklary w Ujściu nadal czekają na udostępnienie im zamkniętego wjazdu od strony drogi wojewódzkiej nr 182. Pomimo tego, że droga po remoncie została oddana z końcem września, na osiedlu nadal nie widać zmian. Jest jednak cień szansy na poprawienie tej sytuacji.

- Jeśli chodzi o sam zjazd na osiedle Szklary, zjazd zostanie wybudowany po zakończeniu robót poprawkowych w ciągu głównym zadania oraz po zatwierdzeniu przez odpowiednie organy zmian do projektu organizacji ruchu. Będzie zapewniony wjazd na osiedle Szklary od kierunku Ujścia, czyli od drogi krajowej - zapewnia Mirosław Mikołajczyk z Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu.

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich nie podaje jednak konkretnej daty kiedy owe zmiany mają nastąpić. Zarządca drogi podkreśla, że trzeba poczekać na wydanie stosownych decyzji, a same prace będą także uzależnione od warunków pogodowych. Mirosław Mikołajczyk, który spotkał się z mieszkańcami Ujścia w ubiegłym miesiącu zapewnia, że złożona podczas tego spotkania obietnica zrobienia wjazdu na osiedle Szklary zostanie dotrzymana. Zmiany widoczne są już na ulicy Czarnkowskiej, gdzie wysoki uskok między chodnikiem a murem domu został zabezpieczony barierkami.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group