Patrycja Markowska na pożegnanie lata w Pile

25.08.2017   Autor: Klaudia Michalska
---

Już dziś, w piątek na pilskiej scenie usłyszeć będzie można największe hity Patrycji Markowskiej. Na scenie, która stanie na placu Staszica zagrają gwiazdy w ramach koncertu na zakończenia lata. To jednak nie koniec atrakcji jakie czekają nas w weekend w Pile.

- Wystąpi Najlepszy Przekaz W Mieście, czyli Rudnik, który dosyć interesująco zapisał się chociażby na ostatnim festiwalu w Sopocie, gdzie było około 50 wykonawców, a jednym z bardziej wyrazistych na pewno był Najlepszy Przekaz W Mieście, czyli Rudnik. Po jego koncercie wystąpi zespół Lord. To jest zespół, który jest znany z tego, że gra muzykę zespołu Queen, czyli będzie bardzo dynamicznie i energetycznie. No i Patrycja Markowska, która zagra dla pilan nie po raz pierwszy - zaprasza Stanisław Dąbek, dyrektor RCK w Pile.

Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych w nawałnicach.

Koncert na zakończenie lata odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19.00. A w sobotę na rzece Gwdzie odbędzie się X już edycja Dętkospływu. Start o godzinie 10.00 z przystani nr 1 przy moście Łokietka. Tego samego dnia o godzinie 11.00 na pilskim osiedlu Staszyce, odbędzie się VIII Pilski Bieg Przełajowy.

Równie interesująco zapowiada się niedziela. O godzinie 12.00 na placu Zwycięstwa rozpocznie się piknik militarny. A tam wystawa sprzętu wojskowego, darmowa grochówka i wiele innych atrakcji.

fot. Jacek Poręba/ oficjalna strona Patrycji Markowskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group