Mistrzostwa Europy w hokeju na trawie

05.07.2017   Autor: Redakcja
---

W Wałczu rozpoczęły się Mistrzostwa Europy do lat 16 w hokeju na trawie. Reprezentacja Polski w swoim pierwszym meczu pokonała swoich rówieśników z Litwy aż 9:1. Podopieczni Mateusza Grochala dzisiaj rozegrają jeszcze jedno spotkanie.

- Nasz plan był taki, aby mocno zacząć, strzelić szybko bramkę ułożyć sobie to spotkanie. To się udało po dziesięciu minutach prowadziliśmy już 7:0, potem staraliśmy się już bardziej ten mecz kontrolować stąd takie lekkie zwolnienie, próbowaliśmy trochę nowych rozwiązań taktycznych, też nie chcieliśmy się odsłaniać, bo zaraz mamy mecz z Białorusią, a widziałem, że obserwowali nas uważnie, także czekamy na drugi mecz - mówi Mateusz Grochal, trener reprezentacji Polski u-16 w hokeju na trawie.

A ten mecz już dziś o 18.30.

Mistrzostwa rozgrywane są na boiskach centralnego ośrodka sportu. Ci którzy nie mogą pojawić się na trybunach i kibicować naszej reprezentacji mogą skorzystać z relacji video prowadzonej przez ośrodek. Więcej informacji o transmisji na stronie internetowej walcz.cos.pl. W Mistrzostwach Europy bierze udział czternaście drużyn. Dwie najlepsze uzyskają kwalifikacje do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich które odbędą się w przyszłym roku.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group