Imprezowy początek lata w regionie

23.06.2017   Autor: Redakcja
---

Moc imprez na początek wakacji. Sprawdź co się będzie działo w regionie.

PIĄTEK
Wałcz - promenada nad jeziorem Raduń
godz. 22.00 - Kino na trawie przy polskim filmie, a dokładnie polskiej komedii. Pierwszym filmem jaki będziemy mogli obejrzeć będzie kultowa komedia Juliusza Machulskiego „Pieniądze to nie wszystko”. To historia biznesmena Tomasza Adamczyka, który postanawia odejść z branży mimo złości współpracownika. Na domiar złego zostaje porwany.

SOBOTA
Dźwierszno Małe
godz. 15.00 Noc Kupały - koncertu zespołu Nadmiar. Zagra też Gregory Noiser, a do biesiady przy ognisku Mini-Bazar. Wystąpi również sekcja średniowieczna Krajka a na zakończenie będziemy mogli podziwiać pokaz ognia. Dla chętnych przygotowane będą warsztaty krajki, plecenie wianków i pokaz strojów średniowiecznych.

Wałcz - promenada nad jeziorem Raduń godz. 18.00 - koncert zespołu Hot Lips, o godz. 20.00 koncert zespół Akurat.

Piła - deptak - godz. 16.45 - Bukowińskie Spotkania - tym razem widowisko weselne.

Piła - plac Staszica - godz. 19.30 - koncert na początek lata. Gwiazdą wieczoru będzie rumuński zespół Fly Project znany z takich piosenek jak Toca Toca, Butterfly i So High. Zdobywcy wielu muzycznych nagród, a ich piosenki wskoczyły na szczyt list przebojów w kilku krajach.

Jastrowie - Ośrodek Kultury godz. 21.00 - Festiwal Zjawisko - To spektakl światła, dźwięku oraz efektów specjalnych. Cała przestrzeń miejsca, w którym pokaz jest wykonywany wypełnia się niesamowitymi efektami przestrzennymi otaczając widza wręcz namacalnym kolorowym światem.

Piła - Rockopolis - godz. 18.30 - STAND-UP! Tym razem wystąpią Tomek Kołecki oraz Jakub Poczęty-Błażewicz. Pierwszy z panów to  najmłodszy komik w Polsce. Mimo młodego wieku od czterech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Można było go zobaczyć w takich programach telewizyjnych jak "Tylko dla dorosłych" w TVP2, "Comedy Club" w Comedy Central oraz "Kuba Wojewódzki" w TVN. Jakub Poczęty-Błażewicz natomiast to czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość. Zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej.

CZWARTEK
Piła - Młodzieżowy Dom Kultury
godz. 19.00 - promocja książki oraz otwarcie wystawy fotografii pod wspólnym tytułem "Historia Żydów w Pile". W Pile ludność pochodzenia żydowskiego mieszkała 400 lat, stanowiąc istotną część społeczeństwa wielonarodowościowego, wnosząc różnorodność i oryginalność. Istniała gmina żydowska, szkoła żydowska, stowarzyszenia i organizacje. Synagoga – cud architektury – znajdowała się w dzielnicy żydowskiej, w centrum miasta. Zburzono ją podczas „nocy kryształowej” w ‘38 r. Dziś nic już niemal nic nie pozostało z zabytków kultury materialnej.

fot. Fly Project, Wikimedia Commons

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group