Koncert Alicji Majewskiej - konkurs!

10.05.2017   Autor: Redakcja
---

W niedzielę 28 maja o godzinie 18:00 w Regionalnym Centrum Kultury w Pile odbędzie się koncert Alicji Majewskiej. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa konkurs, w którym do wygrania są aż trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, po dziewiętnastu latach przerwy wydaje płytę z premierowymi utworami, zatytułowaną: Wszystko może się stać. Dlaczego wcześniej się na to nie zdecydowała? Ma duży repertuar, więc koncertowała, śpiewała swoje przeboje, oratoria i muzykę sakralną, odnosiła wielkie sukcesy na festiwalach opolskich w koncertach wspomnieniowych. Te ostatnie sprawiły, że fani zaczęli domagać się nowych piosenek, zwłaszcza, że artystka, mimo upływu lat jest w coraz lepszej formie wokalnej.

" target="_blank">

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku Alicja Majewska rozpoczęła karierę solową? Mail z odpowiedzią należy przesłać na adres: konkurs@asta24.pl, wraz z podaniem danych osobowych do 19 maja do godz. 14:00.

Regulamin konkursu

Przeczytaj więcej o: rck, konkurs, wygraj bilety, Alicja Majewska, kocert,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group