Asta Video Fest

Dominika Ptak w finale Eurowizji

09.10.2016   Autor: Klaudia Michalska
---

Dominika Ptak, 12-latka z Wałcza ma szansę wygrać Krajowy Konkurs Eurowizji Junior 2016. Zwyciężczyni drugiej edycji programu "Mali Giganci" obecnie, pod okiem wokalistki Estery Naczk przygotowuje się do kolejnego ważnego występu.

- W konkursie Eurowizji nie tylko ocenia się artystę, wykonawcę, ale także prezentowany utwór. Dlatego to Eurowizja bardzo wyróżnia się na tle wszystkich konkursów w kraju, daje możliwość artyście zaistnienia na rynku muzycznym ze swoją piosenką. Znając dobrze Dominiki głos, pracując z nią w studio, już od programu "Mali Giganci" dobrze poznałam jej możliwości wokalne, ale przede wszystkim jej wrażliwość muzyczną. - mówi Estera Naczk, instruktorka Dominiki

To właśnie Estera Naczk, przy współpracy z Grzegorzem Rybą napisała dla dziewczyny utwór który zostanie zaprezentowany podczas krajowego finału w Warszawie.

- Utwór "Jak kropla" to także wyjątkowy moment dla mnie jako autorki piosenki. To cudowne uczucie mieć świadomość, że tę melodię za chwilę usłyszy Polska, a moim marzeniem jest by zapadła Polakom w pamięć. Mocno trzymam kciuki za Dominikę i będę wspierać ją w Warszawie najbliżej jak się da, wraz z jej rodziną. - dodaje Estera Naczk.

Występ Dominiki Ptak już w sobotę piętnastego października na antenie ogólnopolskiej telewizji. Jeśli wałczanka zdobędzie najwięcej głosów, pojedzie reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci który odbędzie się dwudziestego listopada w Mediterranean Conference Centre w Valletcie na Malcie.

Na zdjęciach Dominika Ptak z Esterą Naczk.

fot. Estera Naczk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group