Asta Video Fest

Wiemy kto pójdzie na koncert Nat Osborn Band

16.09.2016   Autor: Redakcja
---

Mieliśmy jedną podwójną wejściówkę na koncert zespołu Nat Osborn Band. Nowojorski zespół poruszający się w klimacie muzyki rockowej, funku oraz jazzu zagra w Pile. Koncert w niedzielę, 18 września w klubie Rockopolis.

By wygrać bilet wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: w którym roku powstał zespół Nat Osborn Band? Prawidłową odpowiedź najszybciej nadesłała Justyna Szonowska. Tym samym wygrała na ten koncert podwójną wejściówkę.

Pochodzący z Nowego Jorku Nat Osborn to niespokojna dusza. Studiował grę na tabli w Indiach, grał na gitarze na ulicach Budapesztu, pisał utwory na hiszpańskich balkonach, wypełniał po brzegi miejsca koncertowe w całym Nowym Jorku i został deportowany z Wielkiej Brytanii, a to wszystko przed ukończeniem 25 roku życia. To naturalny i płodny kompozytor, jego płynność w przechodzeniu przez gatunki tworzy niepowtarzalny i naprawdę oryginalny dźwięk. Z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem performera, tekściarza oraz lidera zespołu na swoim koncie, w 2011 roku Osborn zebrał silny zespół – „The Nat Osborn Band”.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group