Mamy bilety na koncert Szymona Nehringa!

07.09.2016   Autor: Redakcja
---

Mamy trzy podwójne bilety na koncert Szymona Nehringa. Aby je wygrać wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie. Prawidłową odpowiedź należy przysłać do redakcji na adres mailowy: konkurs@asta24.pl

Aby wygrać podwójny bilet należy odpowiedzieć na pytanie: w którym roku Szymon Nehring wystąpił w finale XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina?

Odpowiedzi należy przesyłać dziś do godz. 21.00. Koncert utalentowanego pianisty 11 września o godz. 18.00 w Sali Miejskiej, przy ul. Dąbrowskiego w Pile.

Szymon Nehring jest jednym z najbardziej utalentowanych i obiecujących pianistów młodego pokolenia w Polsce. Dzięki znakomitym występom w XVII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina jako jedyny Polak zagrał w finale konkursu otrzymując później wiele zaproszeń koncertowych z Polski i z zagranicy.

Obecnie jest studentem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie prof. Stefana Wojtasa. Wcześniej przez 11 lat uczył się w klasie fortepianu Olgi Łazarskiej w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. M. Karłowicza w Krakowie i Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Krakowie.

Regularnie uczestniczy w konkursach i festiwalach. Do jego ostatnich osiągnięć artystycznych należą I miejsce i 6 nagród specjalnych w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Halina Czerny-Stefańska in memoriam” w Poznaniu i I nagroda w konkursie „Arthur Rubinstein in memoriam” w Bydgoszczy.

W listopadzie ubiegłego roku ukazała się jego debiutancka płyta CD z muzyką polskich kompozytorów, która dotychczas została wyróżniona nagrodą polskiej Akademii Fonograficznej Fryderyk 2016 w kategorii: Album roku recital solowy, a także Jokerem magazynu Crescendo oraz nagrodą Supersonic magazynu Pizzicato.

Koncertował w takich krajach jak Rosja, Estonia, Ukraina, Węgry, Austria, Niemcy, Francja, Norwegia, Włochy oraz Kanada.

Regulamin konkursu

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group