Głowacki obroni tytuł? Przygotowania w Wałczu

04.09.2016   Autor: Redakcja
---

Bokserski Mistrz Świata w kategorii WBO Krzysztof Głowacki, przygotowuje się do drugiej obrony mistrzowskiego pasa. Wałczanin przeniósł swoje przygotowania do wałeckiego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich. Przeciwnikiem Głowackiego będzie Ukrainiec - Oleksandr Usyk.

- Zdecydowałem, że będę trenował u siebie w Wałczu, rodzinnym mieście bo tutaj czuję się najlepiej. Coś niesamowitego, na treningach daje z siebie wszystko i nie mogę się doczekać walki. Trener sam mi to zaproponował wcześniej czy bym chciał wyjechać gdzieś na obóz. Mieliśmy gdzieś wyjechać i trener sam zaproponował Wałcz, odpowiedziałem że jak najbardziej, bo to moje miasto i zawsze tutaj z miłą chęcią wracam – mówi Krzysztof Głowacki, bokserski Mistrz Świata w kategorii WBO.

Walka odbędzie się za dwa tygodnie w Ergo Arenie w Gdańsku. Oleksandr Usyk jest mistrzem olimpijskim z Londynu w wadze ciężkiej. Krzysztof Głowacki będzie się przygotowywał w Wałczu aż do tygodnia przed walką kiedy to weźmie udział w konferencji prasowej i otwartym treningu. W Wałczu oprócz Głowackiego znajduję się między innymi jego sztab trenerski oraz bokser Andrzej Wawrzyk, który zdecydował się trenować w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich przed galą w Gdańsku.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group