Od poniedziałku jesienna ramówka w TV ASTA

03.09.2016   Autor: Artur Maras
---

Za trzy tygodnie pierwszy dzień jesieni, jednak już od poniedziałku rusza nowa, jesienna ramówka TV ASTA. Oprócz obiektywnych informacji z całego regionu oraz publicystyki pojawią się nowe magazyny w tym program Metamorfozy, w którym to spektakularne przemiany przechodzić będą mieszkańcy Piły.

Tej jesieni w TV ASTA nie zabraknie wielu nowości. Przed telewizory widzów przyciągnąć ma nowy program Metamorfozy, w którym uczestnicy przejdą spektakularne przemiany.

- To jest zupełnie nowy projekt. Oczywiście takie programy pojawiają się w różnych telewizjach, ale nasz będzie się różnił dlatego, że chcemy zaproponować kompleksową przemianę, czyli najpierw zajmiemy się zdrowiem czyli współpracujemy ze stomatologami, będzie badanie u optometrysty, lekarz medycyny estetycznej a potem dopiero wykreujemy nowy wizerunek – mówi Justyna Śniegocka, prowadząca.

Nagrania do programu rozpoczęły się już w czerwcu. Wszystko po to aby potem w 10 odcinkach widzowie TV ASTA mogli zobaczyć spektakularne metamorfozy 11 bohaterów.

Nie zabraknie także publicystki i informacji. Po wakacyjnej przerwie wracają lokalne kuriery. Poniedziałkowe wydanie informacji zostanie wzbogacone o blok sportowy. Środowe i piątkowe wydanie informacji pozostaje bez zmian. Powraca za to program W szerszym kontekście oraz Debata Polityczna. Wszystkich tych z Państwa, którzy chcą być na bieżąco z tym co dzieje się w okolicy zapraszamy na nowy program.

- Rozkład jazdy to program krótki ale bardzo treściwy. Będzie zapowiedzią wydarzeń w naszym regionie – mówi Magda Moskal, prowadząca program Rozkład Jazdy.

Nowością będą także programy Tajemnice Historii oraz Druga Strona Medalu. Na antenę wraca także program kryminalny Na Sygnale. Nie zabraknie oczywiście magazynów, takich jak Cuda Regionu, Motowizja, Przegląd Rolniczy, Dom i Ty, Karnet Kulturalny, Magazyn Abonenta czy Dokument TV ASTA. Wszystko to oznacza, że choć temperatura za oknami powoli spada to przed odbiornikami będzie tej jesieni naprawdę gorąco.

Startujemy od poniedziałku 5 września.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group