5 września rusza sprzedaż biletów na Festiwal Teatralny

03.09.2016   Autor: Redakcja
---

W poniedziałek 5 września o 8:00 rusza sprzedaż biletów na 17. już edycję Festiwalu Teatralnego Teatr Pasja Rodzinna. Również tym roku festiwal rozpocznie się tradycyjnie 11 listopada.

W zeszłym roku kolejki po bilety na festiwal teatralny ustawiały się przed Regionalnym Centrum Kultury w nocy, nikt nie chciał stracić możliwości kupienia biletu na wybrany spektakl. W 2015 roku pilanie łączyli się nawet w grupy, zawiązując komitety kolejkowe, zmieniając się co kilka godzin, następnie kupując jednorazowo większą liczbę biletów. Wejściówki na spektakle z udziałem największych gwiazd zostały wyprzedane w zaledwie kilka godzin. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się już w poniedziałek rano. O godzinie 15:00 rozpocznie się także sprzedaż internetowa.

Podobnie jak w ubiegłych latach w trakcie 17. edycji festiwalu będzie można zobaczyć na żywo największe gwiazdy polskich scen i ekranu. Na deskach Regionalnego Centrum Kultury wystąpią między innymi: Joanna Brodzik, Daria Widawska, Wiola Arlak, Kacper Kuszewski, Tomasz Sapryk, Olga Borys, Lesław Żurek czy Anna Mucha.

Festiwal tradycyjnie rozpocznie się w święto Niepodległości 11 listopada i potrwa do 30 listopada.

Sprzedaż biletów na 17 Festiwal Teatralny - "Teatr pasja rodzinna" od 5 września 2016, od godz. 8.00, tylko w kasie RCK. Internetowa sprzedaż biletów 5 września 2016, od godz. 15.00

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group