Asta Video Fest

Trwają poszukiwania 61-latka

08.07.2016   Autor: Redakcja
---

Szamotulscy policjanci poszukują zaginionego 61-letniego Kazimierza. Mężczyzna ostatni raz widziany był 6 lipca około godziny 12:00 w miejscowości Chojno gm. Wronki. Z domu wyjechał zielonym samochodem marki VW T4 o początkowych numerach rejestracyjnych PSZ…  Policjanci proszą o kontakt osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania 61-latka.

Według informacji uzyskanych przez policjantów prowadzących sprawę wynika, że 61-latek mógł przebywać przez krótki okres na swojej działce w Chojnie.

Mężczyzna ma około 180 cm wzrostu, waży 110 kg. Jest otyłej budowy ciała, łysy, nos gruby, uszy normalne-przylegające. Zaginiony ma niebieskie oczy i pełne uzębienie. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w granatowo-biały polar zapinany na zamek, popielate spodnie dresowe z niebieskim napisem, czarne klapki oraz czarną czapkę z daszkiem. – informuje dyżurny KPP w Czarnkowie.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach pod numerem telefonu 997 lub 61-293-12-11 – czynne całą dobę.

 

szamotuly zdjecie

 

fot. KPP Szamotuły

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group