Asta Video Fest

Letnia ramówka TV ASTA już od poniedziałku

---

Chociaż dla uczniów wakacje rozpoczęły się już w piątek, my wstrzymujemy się nieco i startujemy w poniedziałek. Dokonujemy zmian w programie, które pozwolą państwu choć przez chwilę poczuć się jak na upragnionych wakacjach.

Wakacyjna ramówka rozpoczyna się od najbliższego poniedziałku, 27 czerwca. Od tego dnia znikną z anteny kuriery regionalne oraz programu publicystyczne, takie jak: Debata polityczna, Prosto z mostu, Mówią Media, W szerszym kontekście i magazyny, wśród nich: Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny, W służbie lasom.

Chcemy, żeby widzowie czuli się świeżo, letnio, bez ciężkich tematów konfliktowych, które mają na co dzień, aby w naszej ramówce poczuli powiew świeżych wakacji – mówi Paweł Różycki, Dyrektor Programowy TV ASTA.

A klimat ten ma zapewnić Państwu między innymi nowy program TV ASTA „Wakacyjna plaża”.

Wakacyjna plaża to jak sama nazwa mówi, program nagrywany na plaży, program o takim fajnym, wakacyjnym charakterze, czyli z uśmiechem. Będziemy zapraszać do programu ludzi niekoniecznie znanych, ludzi ciekawych, którzy mają interesujące życie, pasje, o których będą nam opowiadać. Postaramy się również razem z Szymonem Chwaliszewskim wyciągnąć z gości może jakieś newsy z ich życia, o których wcześniej nigdzie nie mówili – zaprasza Patrycja Jankowska, współprowadząca program.

Pierwszy odcinek 5 lipca o godzinie 20.00, kolejne co dwa tygodnie. Bez zmian natomiast na naszej antenie pojawiać się będą Informacje – w poniedziałki, środy i piątki oraz magazyny takie jak: Kolejwizja, Cuda Regionu, Przegląd Rolniczy, Polonia Piła - droga na szczyt, Biegaj z nami, Magazyn Abonenta i Blondynka w kuchni. Zapraszamy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group