Kolejne zarzuty za znęcanie nad najbliższymi w Trzciance

23.06.2016   Autor: Klaudia Michalska
---

Pięć lat więzienia. Tyle może spędzić za kratami mieszkaniec gminy Krzyż Wielkopolski który znęcał się nad swoją siostrą i jej córką. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

- Mężczyźnie temu przedstawiono zarzut popełnienia przestępstwa z artykułu 207, paragraf 1, Kodeksu Karnego, czyli przestępstwa znęcania się nad siostrą oraz nad siostrzenicami i siostrzenicą. Znęcanie to miało charakter znęcania zarówno psychicznego jak i fizycznego. Polegało na kierowaniu gróźb, wyzwisk, obelżywym zwracaniu się do pokrzywdzonej, zakłócaniu spokoju nocnego, a także na używaniu przemocy polegającej na szarpaniu i popychaniu - informuje Radosław Gorczyński, prokurator rejonowy w Trzciance.

Zatrzymany to Piotr B. mieszkaniec gminy Krzyż Wielkopolski. Czterdziestolatek miał przez wiele miesięcy znęcać się nad najbliższymi. Podejrzany nie przyznaje się jednak do zarzucanych mu czynów. Prokurator rejonowy w Trzciance do momentu sprawy w sądzie zastosował wobec niego dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Piotrowi B. grozi nawet pięć lat za kratami.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group