Ponad 18 tysięcy klientów na targowisku.Rekord?

13.06.2016   Autor: Redakcja
---

Zarządzająca miejskimi targowiskami spółka Tarpil policzyła klientów. Z badania wynika, że w sobotę, 21 maja (tego dnia prowadzone było badanie) pilskie targowisko przy ul. Rynkowej odwiedziło ponad 18 tysięcy osób. - Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni tym wynikiem - mówi Andrzej Garyelów, prezes Tarpilu.

Pomiar przeprowadzono na wszystkich wejściach, prowadzących na targowisko. Przez przejścia w rejonie sektora warzywnego na teren targowiska weszło 9 214 osób, w rejonie sektora nabiałowego 3 310 osób, a przez sektor przemysłowy 5 519 osób. W sumie tego dnia targowisko przy Rynkowej odwiedziło dokładnie 18 043 osób. Rekordowa liczba odwiedzin miała miejsce pomiędzy godziną 9 i 12. Tylko w trakcie trzech godzin na targowisko weszło ponad 11 tysięcy osób.

- Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni tym wynikiem. Wykonane pomiary potwierdziły fakt, że nasze targowiska są w dalszym ciągu bardzo atrakcyjnym miejscem handlu chętnie odwiedzanym przez mieszkańców Piły i okolic - podsumowuje Andrzej Gabryelów, prezes pilskiego Tarpilu.

To nie pierwsze takie badanie, jakie przeprowadził Tarpil. Pierwsze badanie odbyło się w lipcu ubiegłego roku i wykazało, że jednego dnia na targowisko weszło około 13 tysięcy osób. Różnica wydaje się więc być znacząca.

- Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że aby oba wyniki porównać, badania powinny być przeprowadzone co najmniej w zbliżonym terminie. Naszym zdaniem jednak różnica jest tak znacząca, że o przyszłość targowiska można być spokojnym - dodaje prezes Tarpilu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group