Trzcianecki park linowy Turystycznym Hitem

04.06.2016   Autor: Klaudia Michalska
---

Bezasekuracyjny Park Linowy nad jeziorem Sarcz został Turystycznym Hitem Wielkopolan. Trzcianecka atrakcja zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego.

- Nie były to takie emocje jak w tamtym roku gdzie do ostatniej chwili walczyliśmy o zwycięstwo i przegraliśmy bodajże 200 głosami. No w tym roku już tak od początku mieliśmy dużą przewagę. Ostatnie dni to już tak solidna przewaga, więc czekaliśmy z niecierpliwością do końca konkursu. Myślę że teraz dzięki tej edycji park linowy przyciągnie turystów. Dużo grup nas odwiedza w tej chwili. No i właśnie park linowy robi taką furorę – mówi Dawid Czyż, Dział Promocji UM Trzcianki.

Podczas trwającego dwa tygodnie plebiscytu na Turystyczny Hit Wielkopolan 2016 zorganizowanego przez Głos Wielkopolski na bezasekuracyjny park linowy w Trzciance oddano aż 4213 głosów. Taki wynik dał trzcianeckiej atrakcji znaczącą przewagę nad drugą pozycją, która zebrała o 1500 głosów mniej. Nagrodą w konkursie jest specjalny certyfikat potwierdzający rekomendację internautów oraz promocyjna publikacja w dzienniku Głos Wielkopolski.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group