Będzie nowy dyrektor MDK w Pile?

29.04.2016   Autor: Redakcja
---

Nabory na stanowiska dyrektorów: Młodzieżowego Domu Kultury w Pile, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łobżenicy. Konkursy już ogłoszone.

Zarząd Powiatu w Pile ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów: Młodzieżowego Domu Kultury "Iskra" w Pile, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Łobżenicy.

- Do konkursów mogą przystąpić osoby, które spełniają wymagania wynikające z rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 października 2009 roku w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w poszczególnych typach publicznych szkół i rodzajach publicznych placówek. Oferty kandydatów powinny zawierać m.in. uzasadnienie przystąpienia do konkursu wraz z koncepcją funkcjonowania i rozwoju szkoły czy placówki, a także życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej i dokumentami ją poświadczającymi - czytamy na stronie starostwa pilskiego.

Kandydaci oferty mogą składać do 18 maja do godz. 15.00 w sekretariacie starosty pilskiego. Konkursy na te stanowiska przeprowadzi komisja powołana przez Zarząd Powiatu w Pile.

Szczegóły konkursów na stronie starostwa.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group