Kontrowersyjne życzenia księdza Wąsowicza z Piły

28.03.2016   Autor: Redakcja
---

Kontrowersyjne życzenia księdza z Piły. Ks. Jarosław Wąsowicz życzył czytelnikom Gazety Polskiej min. "Zmartwychwstania naszej ukochanej Ojczyzny, bez KOD-ów, fałszywych autorytetów, płatnych zdrajców".

Kapelan polskich kibiców swoje życzenia umieścił na stronie internetowej Gazety Polskiej. Ks. Jarosław Wąsowicz, salezjanin z Piły napisał: - W tych dniach bardzo wyraźnie rozbrzmiewa powtarzana od wieków prawda, że bez zmartwychwstania Chrystusa próżna jest nasza wiara. Wydarzenia paschalne wskazują nam wieczną perspektywę nieba. W lepszym świecie, bez kłamstwa i fałszu, korupcji, poprawności politycznej, karierowiczów i sprzedawczyków. Zmartwychwstanie naszego Pana to ostateczne zwycięstwo dobra nad złem. Tego zmartwychwstania życzę Wam, drodzy Kibice i Czytelnicy „Codziennej”. Zmartwychwstania naszej ukochanej Ojczyzny, bez KOD-ów, fałszywych autorytetów, płatnych zdrajców. Zmartwychwstania chrześcijaństwa w Europie, która idzie ku samozagładzie. Europy bez multi-kulti, islamistów, lewaków i poprawności politycznej - napisał ks. Jarosław Wąsowicz, SDB.

Dalej zagrzewał też czytelników do "meczu o chrześcijańską Polskę i odrodzenie wiary w Europie". - Życzę nam wszystkim, żebyśmy wyszli z tego zwycięzcy. Z Chrystusem Zmartwychwstałym i Maryją na sztandarach, jak pod Lepanto, Wiedniem i w czasie Bitwy Warszawskiej. Zwycięskiego Alleluja! - napisał ks. Jarosław Wąsowicz, SDB.

Salezjanin w ubiegłym roku został odznaczony, przez prezydenta RP Andrzeja Dudę, Krzyżem Wolności i Solidarności.

fot. Wikipedia

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group